Pokročilý

Co mám dát přítelkyni na narozeniny?

Kytka je samozřejmost, náramek, plyšák, erotická pomůcka, lístky na muzikál už jsem jí dal a oblečení bych neodhadl. Určitě je toho ještě hromada, co jí můžu dát, ale fakt mě nic nenapadá. Budu vděčnej za jakýkoli nápad.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Poukazku ( kosmetika , kadernice , masaze ... )

Další odpovědi:

Bronzový

Ze všeho nejlepší bude, když jí dáš to co jí udělá radost/ co má ráda. A s tím ti poradit nedokážeme, protože tvou přítelkyni neznáme; je to individuální. Jestli ji máš rád, tak se "namáhej" uvědomit si, co má ráda a co jí udělá radost.

Erotická pomůcka, jestli jsem pochopil správně - tu jsi jí dal. To ovšem neznamená, že by jsi jí nemohl dát další.

Odhaduji, že jsi jí koupil vibrátor. Kup jí Venušiny kuličky například od FunFactory - hračka přijde v krásném balení a na krabičku stačí přidělat mašli. Pokud zamíříš k praktickým záležitostem - můžeš vybrat nějaký kvalitní lubrikační gel. Přítelkyni to určitě potěší a navíc ho použijete oba (snad :D ).

Zdroj: http://hyperbobr.cz/sexshop/ve nusiny_kulicky/smartballs_tene o_duo-_funfactory_[id=32308].h tml?ItemIdx=23

Zlatý

Den podle jejích představ. Výlet, večeře, kino...

Bronzový

Tandemový seskok, nebo horský kolo. Nebo zapůjčení čtyřkolky.

Zlatý

Společný výlet, nějakou akci, nabídku ke společnému životu, ...
Nevím jestli je nutné dávat superd árky a nebo pozornost fyzickou a hlavně být k ní celý rok přiměřeně příjemný. přiměřeně, protože ženy někdy dokáží vyhodit svojí logikou z rovnovány i vlak. Ale to je tím, že jsou ženy a myslí trochu jinak než muži a to sladění obou světů je asi to nejhezčí.

Bronzový

Asi nebo mel by potesit nejvice krome kvetiny a prani ,nejlepe versovane od Tebe i darek,ktery sam vyrobis.Nezne intimnosti necham na tobe - podle veku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.