petíí

Jaký dárek příteli?

Ahojda, potřebuji nákou radu, co koupit přítelovi za necelých 14dní oslaví své 16 narozeniny. Chci mu dát něco originálního, určitě máte někdo nějakou zkušenost, co koupit! Jakýkoliv nápad, rada se bude hodit. Děkuji

Nejlepší odpověď
venkovan

16 let a to je všechno co o něm víme – těžko se radí. No když mu koupíš čokoládu a dáš medovou pusu a vše bude od srdce, tak asi neuděláš zas tak moc špatně.
Je vám okolo 16 let, tak bych víc dal na to co sama cítíš, že je to ten pravý dárek, než co ti někdo poradí.
14 dní je dost času na vymyšlení příjemného dárku.

Další odpovědi
anonym

Petií, kdybys víc přemýšlela, tak stačilo zadat do vyhledávače heslo: Kuriozní dárky. Google Ti nabídne spoustu možností, když už Tě nic neosloví v krámech plných různého zboží. Pár tipů jsem Ti vybrala. Mrkni se, zda něco nebude „to pravé“.

Originální dárky

… široké nabídky takový dárek, kterým Vaše blízké zaručeně překvapíte, pobavíte a potěšíte zároveň. V této kategorii uvádíme tipy na kuriózní a originální dárky.
www.tip-darky.cz/origi­nalni/

www.mesto-bohumin.cz/cz…4366-kuriozni-a-zajimave-darky.html

www.akcniceny­.cz/archiv/hle­dej/Kuriózní dárky/

www.nasetelevize

Samozřejmě že nabídka je daleko pestřejší.

RyuzakiKate

Jestli ho dostatečně znáš, musíš už vědět, co má rád. Já jsem byla na dárky vždy expert, vymazlené, přesně na tělo, aby s tím byl dotyčný spokojen, ale nikdo mi to v takové podobě nevrátil =/ … Nemusíš investovat nějaké ohromné částky, jen opravdu vědět, co ho zajímá, co mu chybí a co by ocenil. Pokud vážně nevíš, tak náramkem přátelství nikdy nic nezkazíš :) Tady jsem se naučila drhat já a už jsem si tím pár chlapů „označkovala“ :D http://www.na­ramkypratelstvi­.cz/index2.html

kamila44444

Tak třeba jestli se věnuje nějakému sportu, tak něco pro sport. Nebo můžeš zaplatit nějaký výlet, večeři i nějaký adrenalin. Třeba skok padákem nebo něco tak. Pokud se opravdu nic nehodí, tak je lepší se ho zeptat co by mu udělalo radost :)

huxa

jestli tě miluje, nic neocení více než např. ten náramek přátelství; kluci jen tak na své milované něchtějí zapomenout a dokážou si je vybavovat v tom dobrém, takže i při rozchodu by mu zůstal jako vzpomínka, nebo nějaký náramek-koupenou tretku, ale danou z lásky, to je to nejdůležitější…

anonym

Chce to vědět více informací o něm, jestli je spíše materialista nebo ne atd… já osobně bych volil dárek od srdce, protože od srdce je to k nezaplacení. můžes třeba sama upect něco sladkého nebo něco takového. když řekneš, že jsi to dělala z lásky tak to potěší více než, že je to z obchodu… 🙂

Karcamodr

Příspěvek smazán administrátorem.

tomlas

já mám přesně takový problém, když mám koupit něco přítelkyni. Samozřejmě kdybych měl neomezený rozpočet, koupím týdenní pobyt v karibiku a jsem si jistý, že bych trefil do jejího vkusu. Ale můj rozpočet je o trochu nižší, takže už delší dobu kupuji své přítelkyni ale i rodině trička s nějakými pěknými motivy. Těch obchodů, kde najdeš inspiraci je mnoho, ale už se mi párkrát stalo, že tričko bylo jiné velkosti nebo jsem netrefil vkus, takže tam je DŮLEŽITÉ, aby ti ho bez problémů vyměnili. A tady bych ti doporucil eshop darek.cz. Pefektní výběr, už jsem tam dělal nekolik nákupů triček a není problem, kdyz potřebuješ zboží vrátit nebo vyměnit. A možná tam najdes i inspiraci na jiny darek jako tricko.