Lilly

Co mám dělat s mastnýma vlasama?

Je mi 13 let a mám problém s vlasama hrozně se mi mastí nevim co s nima prosím poradte … Děkuji moc :))

Nejlepší odpověď
Pájo

Každý den, nejlépe ráno, vlasy umýt.. alespoň jednou denně. Vyvarovat se ale přílišného (neodůvodněného) mytí vlasů…pak mají vlasy tendenci mastit se ještě více. Také jsem si tím prošel, časem se to srovná. Volba šampónu je hodně důležitá.

Další odpovědi
annas

Zkuste si projít i starší odpovědi.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­87&q=mastn%C3%A9+vla­sy&sa=Vyhledat

WeeBear

Identický problém jsem měla, když jsem si žehlila vlasy, rychle se mi zmastily a tak jsem je častěji umývala, došlo to až tak, že se mi zmastily po dvou hodinách, jako někomu s normálními vlasy za dva týdny. Žehličku jsem na přání kadeřnice vynechala a vlasy umývala jen jednou denně (zprvu to vypadalo zcela otřesně..) a pak to bohatě stačilo obden u čehož jsem dodnes. Vlasy mám silně vlnité, dlouhé a zdravé (nemastí se, ani nejsou suché) i několik dní.. 🙂

Každopádně, tohle nebude Tvůj problém. Pokud máš jemné, mastné a řidší vlasy, tak s tím opravdu nic neuděláš. Každopádně pokud používáš kulmu, či žehličku, tak je vyčleň, u kulmy si můžeš dělat například jen copánky přes noc a vypadá to pak také dobře. Každé ráno si umyj vlasy, víc udělat opravdu nemůžeš..

Terryle

Mně celkem dobře vlasy vysušoval a odmašťoval šampon Balea z DM – na mastné vlasy, zelené víčko, obsahuje myslím zázvor a citronovou trávu – viz odkaz dole. Dělal vlasům celkem dobře – předtím jsem si je musela mýt po dvou dnech, s tímhle to šlo po třech. Ale pak jsem se nabarvila hennou, koupila si bylinnej henna šampon, vlasy si na něj zvykly, rozmlsaly se a teď už po tom zázvorovo-lemongrassovým tak pěkný nejsou. Potřeba vyzkoušet.

http://kozmeto­meter.planet-lepote.com/scrip­ts/fetch_item_i­mage.php?csid=69­fbab08170128dad­c3b4e941fc89c75&i­temid=8374

chudst

Odpoved me holicky (mam podobny pripad): „Nic. Pouzivat kvalitni sampony a pravidelne se umyvat. Nic jineho nepomuze.“

briketka10

http://www.le­karna.cz/wele­da-kastanovy-sampon-100ml/#utm_sou­rce=adwords&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=DYN

můj kamarád si kupoval v lékárně kaštanový šampon spec.na mastné vlasy a moc mu pomohl..