doney gal

Co když se na mě nedostanou holky?

V ČR je více žen než mužů. To ovšem hodně navyšují důchodkyně, které umírají později. U mladých to je naopak. Je více mladých kluků než mladých holek. Mně je 22. Jsem jen obyčejný nevýrazný kluk. Slyšel jsem, že to budu mít hodně těžké. Mám silnou konkurenci od kluků dvacátníků, kterých je více než holek dvacítek a navíc mám taky konkurenci od třicátníků nebo dokonce čtyřicátníků. Ti také touží po mladém mase. Docela mě to děsí. Co když si žádnu holku nenajdu, protože na mě už prostě žádné nezbydou? Vidíte to taky tak černě jako já?
Doplňuji:
Těm co se mi nevysmáli děkuju.

Nejlepší odpověď
Agneta

Tak to musíš udělat jako ten třicátník/čty­řicátník – mít job, byt, auto, konto…:DDD

Další odpovědi
ten který je

Ničeho se neboj,holek budeš mít tolik že nebudeš vědět kterou dřív.Uvědom si že stoupá počet gayů a tím pádem přibývá děvčat bez kluků.Bude z čeho vybírat.;-)

marci1

Vůbec bych to černě neviděla. Ty „zlatokopky“ půjdou po mužích jakékoliv věkové kategorie, ale na Tebe čeká ta pravá, partnerka „obyčejného nevýrazného kluka“. 🙂

zjentek

když se vhodně upravíš, tak není třeba se tolik obávat, o tom vím své ..ale nekalkuluj, že ti k tomu budou stačit sirky a jeskyně, to se na ně raděj vyprdni ;q

Luxx

ber v potaz taky to, že když si holka najde chlapce, tak není nikde napsáno, že se s ním nikdy nerozejde… v tom tvém výpočtu chybí ještě pár proměnných…

no – chci tím říct to, že taková tragédie to určitě nebude ;)

Pepa25

Ne, nevidíme to černě. Je to totiž přesně naopak: ve věkové kategorii 30+, kde začíná jít do tuhého, je přebytek holek nad použitelnými kluky, protože nezanedbatelná část mužské populace se stane nepoužitelnou díky různými závilostem (na alkoholu, drogách, PC, mamince …). Rozhodně je jich víc než demografický přebytek mužů (cca 3%). Takže nepropadej panice a závislostem …;-)

Karelcz

Přečti si knihu Sex Collector a uvidíš, že to není problém :)

http://sex.co­llector.sweb.cz/Sb%C4%9B­ratel_sexu_KLIK­NI%20A%20STAHUJ­.pdf

lota

Tak černě to rozhodně nevidím. Pořád si mladý a holek je dost. Dívej se po holkách, ne po konkurenci.

Drap

Pokud žádná nezbude, zůstaneš zkrátka bez holky.

jjj123456789

Počkej tak 10, 15 let až tě budou chtít bandy ženských, kterým ten jejich sexy drsňák udělal děcko a pak zdrhl za mladší a ony hledají hodného tatínka. Ale pozor, ti drsňáci je nepřestanou přitahovat a je možné, že jim zase zvlhne druhá část baníkovského pozdravu a opustí tě.

anonym

Jak říká Agnetka pokud budeš mít holý zadek,tak nemáš nárok se pářit a už vůbec ne se množit,tak to je a je to i praktické,pokud budeš mít jistou materiální úroveň,bude povolná kdejaká,která tu úroveň má též.hihi

Agneta

Čeňku > Né „povolná“…to je o něčem jiném. Slušná holka chce slušného muže, který taky umí něco zařídit, což je na jeho životním stylu „jasně“ vidět :DDD►a né „nejasně“, jako u nějakého kecálka…:DDD

zjentek

Agneta, co to sakra meleš? Mám drahou káru, jsem blbej jako troky, ale šukám furt ..umíš mi to snad nějak žensky vysvětlit?