Avatar uživatele
daemos

Co tohle chovani ma znamenat?

Zdravim, mam takovy problem s jednou holkou. Zatim spolu nechodime, ale chodime spolu hodne ven a prijde mi, ze by z toho neco mohlo byt. Jenomze ona se chova divne… Vzdycky ji musim treba tahat ven ja, nikdy sama s nicim neprijde… A kdyz, tak je to stylem, ze mi treba napise, ze ma hrozny hlad a ze by si dala pizzu.. Tak ji teda napisu, ze muzeme zajit. Nacoz ona odvetvi, ze nevi.. ze asi az tak moc hlad nema a nakonec to vypada zas, ze se ja vnucuji… Je tohle normalni? A proc to dela? Nebo jsem fakt vlezly ja? jsem uz z toho docela debil :D
Doplňuji:
a nebo, kdyz jsme spolu venku, tak treba porad opakuje, ze se nenamalovala a ze vypada desne, nebo ze si vzala spatne triko apod. A ja ji to na to vzdycky musim pochvalit. Bavil jsem se s kamaradem a ten ma se svou pritelkyni to same… TO jsou jako vsechny holky takovyhle? :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3497 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
setapouch

Az vam bude dvanact, bude to lepsi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jáára

kolik ti je?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Awe

jáára:správná otázka…A hned druhá.Kolik jé ji?Časem pochopíš některé základy.Někomu to trvá déle

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
wendyX

Asi jsi ještě velmi mladý- ale to jsme byli jednou všichni a museli tím projít 🙂. Ale je to celkem jednoduché, když si uvědomíš starou, léty prověřenou zkušenost, která říká asi toto:
„Ženská je tvor, který pořád něco chce- a neví CO.....? Ale nepřestane, dokud to nedostane“ ! Stačí?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nejsou.

Ale napadá mne, že je třeba nejistá,
že potřebuje ujistit o tom, že vypadá dobře,
že o ni stojíte, …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek