Chci chodit s holkou, ale ona chce byt sama. Co mam delat, abych ji dostal?

Doplňuji:
Ja se zeptal nejdřív po fb, kam půjdeme, ale zkusím s ni někam jít a prostě to po hlavě risknout

Nejlepší odpověď
venkovan

Ty chceš holku dostat?
Tak to lituji, to přeci není dar, není to věc, je to živá osobnost. A v životě člověk nedostane vždy vše co chce.
Takže chtít můžeš, ale záleží na tom druhém jestli chce. A doufám, že je chytrá a neskočí na každý špek který se okolo ní protáhne.

Další odpovědi
Alesh

Tak to máš, chlapče, smůlu … nejsi její typ, poohlédni se po jiné. Ženský v tomhle nedokážou být upřímné, protože vědí, že upřímnost bolí.
Podobně mě odbyli i Damiana a hanulka11, když jsem je tenkrát balil. Život je někdy krutý, no. 😉

Damiana

Tak koukám, že líbačka nevyšla… No neva, nech ji být, evidentně nemá zájem. Hledej menší samotářku, ale ne zas moc společenskou! 🙂
Doplňuji:
Jo jo, Alesh má pravdu, ženský jsou potvory! 🙂

hanulka11

myslím, že ve svém věku ještě nemá zájem chodit s klukem …ani se jí nedivím…ve 13 letech … běž si raděj zasportovat .....

redy

No,říkala jsem ti ,běž si zahrát fotbal.:)

anonym

A jestlipak já Ti neradila počkat,co? Poznám, kdy je situace nezralá a věř mi, že Ty nemáš kam spěchat. Vydrž a přijde i ta správná slečna i ten správný okamžik. Život nejsou dostihy.

Naty777

Já jsem holka a jsem na tom stejne nechci byt s nikým, už mně nabalují dva kluci reknu ti ze te nechce bud ze nejsi hezky nebo ze se s tebou chce jenom kamaradit ver mi a jestli jo tak ti preji hodne uspechu :D

terry

No…když chce být sama, tak co???
Cop kdyby tys chtěl být sám a pořád tě někdo někam lanařil?