Avatar uživatele
anonym

Chci chodit s holkou, ale ona chce byt sama. Co mam delat, abych ji dostal?

Doplňuji:
Ja se zeptal nejdřív po fb, kam půjdeme, ale zkusím s ni někam jít a prostě to po hlavě risknout

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? redy před 4379 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Ty chceš holku dostat?
Tak to lituji, to přeci není dar, není to věc, je to živá osobnost. A v životě člověk nedostane vždy vše co chce.
Takže chtít můžeš, ale záleží na tom druhém jestli chce. A doufám, že je chytrá a neskočí na každý špek který se okolo ní protáhne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Tak to máš, chlapče, smůlu … nejsi její typ, poohlédni se po jiné. Ženský v tomhle nedokážou být upřímné, protože vědí, že upřímnost bolí.
Podobně mě odbyli i Damiana a hanulka11, když jsem je tenkrát balil. Život je někdy krutý, no. 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Tak koukám, že líbačka nevyšla… No neva, nech ji být, evidentně nemá zájem. Hledej menší samotářku, ale ne zas moc společenskou! 🙂
Doplňuji:
Jo jo, Alesh má pravdu, ženský jsou potvory! 🙂

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

myslím, že ve svém věku ještě nemá zájem chodit s klukem …ani se jí nedivím…ve 13 letech … běž si raděj zasportovat .....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

No,říkala jsem ti ,běž si zahrát fotbal.:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A jestlipak já Ti neradila počkat,co? Poznám, kdy je situace nezralá a věř mi, že Ty nemáš kam spěchat. Vydrž a přijde i ta správná slečna i ten správný okamžik. Život nejsou dostihy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Naty777

Já jsem holka a jsem na tom stejne nechci byt s nikým, už mně nabalují dva kluci reknu ti ze te nechce bud ze nejsi hezky nebo ze se s tebou chce jenom kamaradit ver mi a jestli jo tak ti preji hodne uspechu :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

No…když chce být sama, tak co???
Cop kdyby tys chtěl být sám a pořád tě někdo někam lanařil?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek