Pé.ju.ška

Co je vlastně protiprávní jednání?

Na jedné stránce psali, že je to chování, které se vymyká kontrole( jak praví zkon), ale mě se to nezdá myslím si že je to nejenom chování, ale i činny,jednání atd. jak to tedy je?

Nejlepší odpověď
anonym

Každé jednání, které je v rozporu se zákonem je protiprávním jednáním.

Další odpovědi
www

Jednání, chování i činy v rozporu se zákonem jsou protiprávní. A je toho i více podle práva, neznám přesnou terminologii.

Mapel

Vše co je v rozporu se zákony a vyhláškami.