zvidavecz

Co je ve středu černé díry?

Nejlepší odpověď
Edison

Singularita.

Ono by neškodilo kapičku hledat!!

Třeba v linku se dozvíš vše podstatné.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/%C4%8Cern%C3%A1_d%C3­%ADra

Další odpovědi
aliendrone

To nikdo neví, jen se dohadujeme. Singularita jak píše Edison je jen řešení vycházející z Einsteinovy OTR, o kterém víme, že je ŠPATNĚ. (nekonečně malý bod s nekonečnou hustototu)

Často se spekuluje o tom, že se tam nachází neuvěřitelně až nepochopitelně husté „jádro“ z hmoty rozšmelcované až na samou krajní mez – tedy na Planckovu hustotu (5×10EXP84 g/cm3 – oproti tomu je strašlivá hustota atomového jádra/neutronové hvězdy, dokonce i kvark-gluonového plazmatu úplné vakuum)

Osobně se domnívám, že za (pod) horizontem událostí NIC NENÍ, jde o jednostrannou nadplochu, pro představu podobnou Moebiově pásce, resp. Kleinově láhvi ( http://vtm.e15­.cz/clanek/co-je-to-kleinova-lahev ). Tedy je to samotná REÁLNÁ hranice vesmíru.

Čórti znájut, možná že by Její Excelence pekelná velvyslankyně a zkáza dobrých mužů (led) mohla o tom něco vědet, ale to je jen má spekulace. ;) : D :D

Dobrá otázka. :)