Co je to za film ?

Neznáte někdo tenhle film ?
Moc si toho nepamatuju ale bylo to nějak tak že žila rodina otec matka a dve malé děti.. Ten otec byl voják a někde bojoval a ta matka se starala o ty děti..
A pak najednou se začnou dít divný věci.. a nějak se to začne narušovat ta jejich pohoda atd..
a nevím jestli je to předtím nebo potom Ale jednou se tam u nich objeví ten Otec. jenože ona se potom dozví že on je vlastně duch..
a ty dědi taky protože je zabila (nebo možná je někdo zabvil nevíím)
aa ona je bud taky mrtvá a nebo se pak zabije..
a jakože je tam nějakej moment kdy ty deti sou u nějakýho stolu s nějakejma dalšíma duchama tý rodiny a řikaj něco o tý matce.. a je tam nějaký bílá babička co nemá oko a je naštvaná.
už si to moc nepamatuju ale neznáte to někdo ??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ti druzí / The Others
http://www.csfd.cz/…
Horor / Mysteriózní / Thriller / Drama
USA / Španělsko / Francie / Itálie, 2001, 101 min
Doplňuji:
http://onlinefilmy.tv/…

Další odpovědi:

Pokročilý

Tak teď mám brouka v hlavě i já. Pokuď je to ten stejný co jsem viděl cca 3 týdny zpátky v ČT.. Oni tam bydleli a ten dům byl na prodej? A ten děda s tou babčou to před nimi tajili, že jsou po smrti? Zemřeli myslím na nějaký mor.. Byli zakopaní na zahradě? Jinak mi vše do toho zapadá i s tím tátou co přišel o život ve válce i ten konec u kulatého stolu jak je vyvolávali, a ty děti u toho byli.. Pak už byl hned konec, že se ten dům neprodal.. Jestli to je ono, tak snad projedu zpětné tv program.
Doplňuji:
Pájo- děkuji za ušetřený čas :) Je to ten film, jaký jsem měl na mysli, ale vrtal mi v hlavě název.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 427
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.