Araxis

Co je to za film?

Prosím o určení názvu filmu,ráda bych ho viděla.
Je to parta jakýsich byznysmenů,ktera si snad jako dovolenou,nebo podivný narozeninový dárek určí táhnout dobytek pouští,i přes hory.Pamatuji si že starý nevrlý kovboj co jde snima jako dohled,ktery jim neustale říkal holčičky nebo tak něco, jim po cestě umře(stářím) a oni se rozhodnou pokračovat v cestě aby ten dobytek dovedli až k ranči.Cesta dlouhá,oni amatéři,spousta nečekáných i vtipných situací,ale když dojdou do cíle jsou na sebe hrdí.
Je to dobrodružná komedie a má známé herecké obsazení.Amerika rok tak 1996–2000
Moc díky.
Doplňuji:
jo a ješte se po cestě narodí býček daji mu jmeno charlie,chip,chan­dler…nějak tak :)

Nejlepší odpověď
gepik

Co třeba -Dobrodruzi z velkoměsta-?

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/9255-dobrodruzi-z-velkomesta/