Scratchy07

Nevíte co je to za film ?? *viz popisek

Pamatuji si jen něco : Je to myslim něco jako hraná Sněhurka, nebo co je to za postavu. Jsou tam nějaké 2 země, které odděluje most, jedna je dobrá a ta druhá je plná zla. Je tam dívka, co ten most přejde, protože ji chce zabít zlá královna. Poté co most přejde narazí myslím na 7 trpaslíků a ti ji nechají u sebe bydlet. Nechají ji půlku domu a ta si ho přebarví na růžovo. Pak tam myslím ta královna, nebo někdo jiný ty trpaslíky a i jiný lidi mění v kámen (na konci se zase všichni promění zpátky). Na konci se myslim ta dívka píchne o růži a něco se stane. Je to hraný film a víc si toho už nepamatuju. Takže děkuji za odpovědi))

Odpovědi
Dadoska

promiň tak to fakt nevím… není to moderní sněhurka? já to neviděla ale vím že teď se natáčí „klasické“ pohádky do hraných „moderních“ filmů :D

Kasumi

Tu znám a taky si nemůžu vzpomenout na název ale vím, že jsem na to koukala dokonce na youtube jako na celý film.
Doplňuji:
Mám to ;) https://www.go­ogle.cz/search?q=mo­dern%C3%AD+sn%C­4%9Bhurka&safe=of­f&es_sm=122&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=dCRUU-yoE6_AygO5poC­wBg&ved=0CAYQ_A­UoAQ&biw=1440&­bih=809#q=7+trpas­l%C3%ADk%C5%AF+pa­rodie&safe=of­f&tbm=isch&fa­crc=_&imgdii=TZFrXkzqy­OujzM%3A%3BKs2­GiaZQqmOhdM%3BTZFrXkz­qyOujzM%3A&im­grc=TZFrXkzqy­OujzM%253A%3Bk­gCd9xF5GOAHbM%3Bhttp%25­3A%252F%252Fwww­.arara.cz%252Fi%25­2Fimgs_orig%252F662%­252F12662.jpg%3Bhttp%­253A%252F%252Fwww­.vetrelci.estran­ky.cz%252Fclan­ky%252F7-trpasliku.html%3B429%­3B600