karbilka

Co je to za film, který je podobný Šílenému Maxovi?

Ahoj,
když jsem teď viděla všude ty trailery na nového Šíleného Maxe, uvědomila jsem si, že jsem kdysi viděla někdy hodně pozdě večer v televizi něco podobného, ale podle mě to nebyla žádná ze starších verzí. Pamatuju si toho strašně málo a až teď se mi ten film připomněl. Byli tam také úplně šílení lidé, kteří měli zvláštní oblečení a někteří i masky, v tom jejich světě se myslím bojovalo kvůli vodě, kterou neměli vůbec. Všechno se odehrávalo na poušti. Jeden z nich utíkal někam pořád, myslím, že i na starý vlak, byla tam větší skupinka, co ho chtěla chytit. Co si nejvíc pamatuju je to, že tam byli ti lidé na podiu, kde byl i oheň hodně a mám dojem, že snad i někoho zabíjeli takhle veřejně na podiu.. a byl tam tušim nějaký divný chlápek v latexu, co byl pořád s nějakým hlavním záporákem jako jeho poskok nebo spíš pejsek. Jak říkám – strašně divnej, někdy až úchylnej film s šílenýma lidma. Jezdili taky autama, ale on měl myslim nějakej sporťák ten hlavní kladnej hrdina..a ti zlí měli motorky a obrněná auta. Možná to fakt je nějakej starej díl šíleného maxe, ale nepřišlo mi to tak staré, když jsem to viděla – ale je to několik let. Asi si už na víc věcí nevzpomenu. Měli tam prostě nějaké koncerty na ohnivém podiu, někdo tam byl i přivázanej.. tancovaly tam ženský, vraždilo se tam, pil alkohol .. prostě takový pošahaný film – zajímalo by mě, co to tehdy bylo.

Nejlepší odpověď
klumprt

Vím přesně, který film máš na mysli. Šlo tam myslím o nějakou epidemii, kvůli které v Británii vznikla zeď. Nakažení zůstali izolovaní od zbytku, kdo se chtěl dostat přes zeď, toho sejmuli. Pak po letech začala nemoc zabíjet v té zdravé části a oni se nějak domákli, že by měl být protilék v té izolované části. Tak tam poslali komando v obrněném transportéru. To komando záhy z větší části pomřelo a hlavní hrdina tam bojoval s hordama zdivočelých kanibalů, kteří si pekli lidi veřejně na pódiu. Taky se honili v autech a tak, jak píšeš.

Ale jak se to jmenovalo, to si zaboha nemůžu vzpomenout. A nebude to moc starý film, tak deset let max. Už musím jít na pivo. :)

Další odpovědi
Adula.57

http://www.csfd­.cz/film/6722-sileny-max/

Nic podobnějšího pravděpodobně není.

karbilka

Asi není, já právě koukala na fotky a tak z toho původního Maxe – logicky mě to napadlo první, když mi to bylo teď v traileru na nového povědomé- ale nepřijde mi to jako to, co jsem viděla. Každopádně si to asi zkusim stáhnout a podívat se na celý film, protože jenom z ústřižků na internetu a fotek to nepoznám.. chtěla jsem jenom zkusit, jestli neexistuje ještě něco takového, jestli někdo něco nezná, tak jsem se zeptala :) díky moc

karbilka

Soudný den !!!!!! nalezeno díky klumprtovi !