Rokio

Co je to blábolení? Můžete uvést příklad blábolů?

Rád bych viděl praktickou ukázku, jak vypadá typické blábolení. Které skupiny lidí obvykle blábolí?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nejlepší asi bude názorný příklad > https://www.y­outube.com/wat­ch?v=5Sk_ZP1CNBM

Blábolíme občas všichni, zvláště když jsme „pod vlivem“. S pochopitelnou výjimkou Keplera, ten už to má z přebohaté praxe zmáknuté tak dokonale, že to na něm nepoznáš. Inu jak se říká – cvičení dělá MISTRA! ;) :D :D

Další odpovědi
ivzez

Hodně ukázek najdeš v tomto profilu:
https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/64647

Kepler

„Tak řekněme paní Zagorová. Je to milá holka, všechno. No ale ona už tři roky po sobě bere 600 tisíc každý rok. A další: ne šest set, ale milion, dva miliony berou. Jandové a jiní,“
Milouš Jakeš alias kůl v plotě.

zjentek

Jsi v ČR? Tak se seber a BĚŽ TAKY MEZI LIDI!
(K podotázce.)

Kryšpín

Vše vyřeší neviditelná ruka trhu, uděláme na pět minut tmu, když budou milionáři bude bohatej stát, jsme dravci Evropy, padni komu padni, odklonil jsem miliony na maminku, jsem křišťálově čistý, pět na stole českých, za tři roky předhoníme Rakousko / to se mohlo stát, ale Rakušáci na nás nepočkali /, ano bude líp, už je lépe pro šlechtu a šikulové.