není možná

proč u vás někdo odpovídá stylem že; se zdá věta srozumitelná, nechápe, ale že předpokládá? Je to trend?

Nejlepší odpověď
mosoj

Protože se tak jako ty, neumí někteří zeptat. Pak se musí předpokládat.

Další odpovědi
anonym

Víš co, přečti si nejprve v odkazu ve zdroji podobně tápajícího nováčka Zásady pro vkládání otázek. Je tam mimo jiné, že hlavní je formulovat jasně a srozumitelně . což se tobě evidentně nedaří.
Přitom stačilo při registraci si přečíst pravidla, k jejich dodržování ses přece registrací zavázal.
A' propos, proč píšeš u vás, když ses stal součástí komunity. Zdá se, že ti dělá problémy nejen vyjadřování, ale i triviální logika.
(Tvá povýšenost je na pováženou, v minulé otázce jsi repliku mosoje kritizoval, až tu budeš také 2 roky, pak by se možná tvůj kredit mohl alespoň vzdáleně přiblížit tomu jeho.)

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/doplneni-otazky

anonym

Do diskuze u předchozí otázky na téma hodinová nebo úkolová mzda jsem Ti k tomu už své napsala. Zřejmě ne dost pochopitelně. Takže znovu:
Tázej se jasně, srozumitelně a nemotej páté přes deváté.
Nemůžeš čekat jasnou odpověď na nesrozumitelný dotaz. Takže proto my dříve narození zkoušíme odpovědět na to, co jsme z Tvého blábolu stačili vydedukovat.
Že se ptáme, zda není ještě něco dalšího předmětem Tvé zvědavosti, je jen z toho důvodu, že Ti chceme odpovědět komplexně na vše, co Tě skutečně zajímalo.
Trendem to tu začíná být od doby, kdy kladeš nesrozumitelné dotazy. Trochu nad nimi přemýšlej. Už jsem Ti psala, že do hlavy Ti nevidím, ostatní také ne.
Trochu méně arogance a dotčenosti a více slušnosti a pokory. Chceš po nás názory a informace, tak se podle toho snaž chovat.