Co je titul MgA?

Nejlepší odpověď
panenka

Magistr umění (zkratka MgA., latinsky magister artis) je akademický titul udělovaný absolventům magisterského studijního programu na českých uměleckých vysokých školách (resp. na fakultách, ústavech a institutech, které mají akreditovaný některý z uměleckých oborů). Titul MgA. je také udělován architektům, absolventům oboru architektura na dvou nejprestižnějších uměleckých vysokých školách v ČR, Akademii výtvarných umění a Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Titul MgA. paušálně nahradil dříve používané tituly ak. mal., ak. soch. a akad. arch. Aktuálně lze titul MgA. získat i na Literární akademii Josefa Škvoreckého v oborech tvůrčího psaní a komunikaci.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ma­gistr_um%C4%9Bn­%C3%AD

Další odpovědi
Miroslavst

Je to titul magistr co napsal někdo, kdo dělal školu v Plzni a ani neví jak se to píše.
Mgr. Asi chtěl být velý magistr s velkým A. Asi magistr kelly.

zdeny

ZKUS TYTO WWW STRÁNKY , TAM JE VŠECHNO . JÁ JE MÁM V OBLÍBENÝCH

Zdroj: http://www.zkrat­ky.cz/