Marty Koller

Je nejhezčí, když vám holka řekne, že jste hezkej, sexy, roztomilej, nebo sladkej?

Co je nejhezčí? Je nejhezčí když vám holka řekne, že jste hezkej, sexy, roztomilej, nebo sladkej?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Asi mi nebudeš věřit, ale tohle všechno jsem již slyšel. Je to jen… no prostě už hóóóódně dávno. ;) :D :D

Preferoval bych „hezkej a sexy“, roztomilej znamená „ale blbej“ a sladkej – inu to už je skoro na rozhraní s teploušem. :)

Další odpovědi
da ny

Užijte si výrazy „hezký a sexy“, může být pomíjivé a brzy to přestane
protějšek zajímat.
Nejhezčí je, když pak bude říkat : spolehlivý, úspěšný, tolerantní, vtipný, trpělivý, šikovný, milý, skvělý pomocník atp. :DDD

quentos

Jak pro koho. Ale chlapovi zní nejlépe, že je úžasnej. (Zatímco ženě nejvíc lichotí, když se pochválí její vzhled, mužům spíše, když se chválí jejich vlastnost.)

Justin1

Hezkej a sexy.

zjentek

Pro mě je tohle sci- fi žánr. A když já koukám na porno, tak vlastně sleduji historický film.

Mr. Marek

Jste sexy. Ostatní je spíše pro kamarády.

JežíšKristus

Tento příspěvek mohou zobrazit pouze VIP uživatelé serveru Odpovědi.cz.

hapiky

Když jsem se jako jinoch učil líbat, tak mě sice moje kamarádka na závěr řekla: Seš sladkej, ale dneska, nebo vlastně už dávno dobře vím, že mě jen chlácholila, abych se neurazil. (jazykovku jsem tehdy ještě neovládal). Ono je totiž důležité, jestli to není jen taková účelová či milosrdná lež.

Kelt

Určitě to člověka potěší a zvedne mu to sebevědomí. Hlavně aby ti zamilovanost vydržela, nebo oběma. Nezáleží na tom, co ti holka řekne, ale jak ti to řekne.

Gus_Fring

Mně by stačilo od holky cokoliv z tohoto výběru. :D

RyuzakiKate

Mám kamaráda, kterej je o hlavu menší než já a úplně nesnáší, když mu holka řekne, že je roztomilej (přitom fakt je), protože chce bejt strašnej tvrďák :))
Ostatní označení bych viděla spíš jako chlácholení „aby se neřeklo“. Chlap chce slyšet, že je úžasnej, vtipnej, šikovnej, pozornej… nebo že umí dobře šu*at :))

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.