panxnotdead

Oslovení holky

Jaké jsou oslovení holky typu: Lásko, puso… ?
Doplňuji:
S holkou už chodim…

Nejlepší odpověď
Drap

To si musíš rozmyslet sám. Pokud se vidíte poprve, tak sám uznáš že lásko ani puso neni nejvhodnější. A co takhle křestní jméno ?, to nemá ?

Další odpovědi
Lucijej

Tak oslovení přítelkyně by mělo vycházet spíš z její konkrétní vlastnosti, někdo používá k oslovení různá zvířátka nebo přirovnání k jídlu.........
Na netu jsou tohle téma spusta diskuzí, viz. http://jdem.cz/u­qaz5

anonym

U té, s níž nechodíš, samozřejmě „slečno“.
U své dívky: Od oslovení křestním jménem a jeho zdrobnělinami, přes „miláčku, pusinko, lásko, medvídku,koťát­ko,štěňátko,děv­čátko,děťátko, slzičko,štěstíč­ko,zlatíčko…až po tu nejstupidnější blbinku, která Tě napadne.
Když to řekneš hezky, se žhavým pohledem v očích a lišáckým úsměv na rtech, tak "zkousne“ i oslovení „zvíře“ a navíc to bude velmi sexy.
Doplňuji:
Venkovane, tak to je za sto bodů. To bych asi trhlo i se mnou.

Damiana

Miláčku, zlato, kočičko, kotě, brouku… Ale nejsem zastánkyní těchto machovských oslovení. A snad už vůbec bych se nepřikláněla k Mandrageovskému, možná láskyplnému, ale ne moc lichotivému „vopice“. Tahle neosobní oslovení obvykle používají kluci (i někteří muži, bohužel), kteří to mají „rozehráno“ na více stranách a nechtějí se splést. Jestli máš svou dívku rád, spíš ji oslovuj jejím křestním jménem, může být i zdrobnělé.

venkovan

Zkus „soudružko“.
Doplňuji:
Nicméně – myslím, že dívka má své jméno.

mojitek

Lásko..puso.. to navozuje přímo „erotickou“ atmosféru teda ti řeknu..to jsi slyšel kde?To jí můžeš rovnou říkat hej móóóre .Tohle by mě ani v 15ti nenapadlo.Je jasný že jí budeš oslovovat normálně,jako třeba miláčku nebo jejím křestním jménem.

arygnoc

Na verejnosti menom.
V súkromí ako vám to vyhovuje obom, teda nielen Vám ale aj dotyčnej.