FatalAnonym

Co dělat s klepáním se při cvičení, posilování?

Ahoj. Mám problém s tím, že při cvičení nebo při posilování se někdy hodně klepu… Někdy míň, někdy víc. Posiluji asi 5 měsíců a celkem mi to vadí.Asi to není tím, že bych posiloval špatně. protože je to jakoby jsem se s tím už narodil nebo co… Už od narození jsem se klepal když jsem dělal něco silově.
Např. v tělocviku vždycky když jsme měli dělat nějaké cviky na hrazdě, tak všichni jako OK a když jsem tam šel já, tak se se mnou klepala celá hrazda. Ale není to tím, že bych měl málo síly nebo tak… všechny cviky jsem zvládal úplně v pohodě akorád jsem se prostě klepal. Nebo když si dám s někým páku, tak se mi taky hrozně klepe ruka.
Jako ono by mi to normálně až tak nevadilo… Ale když jsem te´d začal posilovat tak mě to celkem štve už.
Nejsou na to nějaké cviky? Nebo co mám dělat abych se tak neklepal?

Nejlepší odpověď
anonym

Navštiv lékaře…
😉
Je možné, že máš pomalý metabolismus cukru (zkus si před posilováním, tak hodinku, dát třeba trochu ´rychlého´ cukru – fruktozy nebo glukozy), můžeš mít nedostatek hořčíku…
Ale může jít i o závažnější příčinu – což my nezjistíme.