Co dělat když mě ve fungujícím vztahu láká lehká nevěra?

romantické sny s cizím mužem(i) chvění když se na mě jiný muž divně podívá nebo se mě dotkne...a přitom milovaný muž po boku...co jen s tím?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jít do toho a pak zatloukat, zatloukat, zatloukat

Další odpovědi:

pokud máte sny o jiném muži tak nejste ve stoprocentně fungujícím vztahu a něco vám v němm chybí,na nevěru recept nemám,ale mužete zkusit zjistit co vám v partnerství chybí,jestli je stereotypní a změnit ho

Pokročilý

To je zvláštní. Na podobné otázky si vždycky odpovídám sám, protože mám svobodnou vůli a nejsem v otroctví. Ať se rozhodneš jakkoli tak tím vyjádříš své já a tak to má být.A nezapomeň, že ve vesmíru ve skutečnosti neexistují dobré ani špatné věci nebo snad potřebuješ od někoho konkrétního povolení? :-)

Stříbrný

Udělejte si jasno co chcete a koho chcete.Je to těžké,ale budete mít klid.Stejně nerozumím výrazu "lehká nevěra"???
Quentosi,co to je za hloupou radu???

Pokročilý

U slepic se to léčí těžkým šokem,rychlým ponořením celé slepice do studené vody a následným kroužením slepice držené za nohy jednou nebo vobouma rukama.A fakt je po kvokání.ŘEKNĚTE SVÝMU AŤ TO S VÁMI TAKY UDĚLÁ. ALE NESMÍ S VÁMA ZE ZLOSTI ŠVIHNOUT.BIGFOOT

Pokročilý

Lehká nevěra... to mi zní jako lehce těhotná nebo lehce mrtvá, lehce černoch... poněkud vágní pojem.

Ptala jsem se tedy jedné kamarádky, co je lehká nevěra, řekla, že cokoli po orální sex, dále už se prý jedná o klasickou něvěru. Hm, tady se naše názory různí.

Otázkou je, jestli se vám jen líbí ten pocit, že jste žádoucí nejen pro svého milovaného (což mi přijde normální, každý má rád pocit, že je pro druhé přitažlivý) nebo byste skutečně realizovala něco, co nevěrou je nebo k ní jednoznačně směřuje.

Komu jste věrná? Partnerovi nebo sama sobě? Nevěra sobě samé je podle mne horší než nevěra druhému, potažmo, pokud zůstáváte věrná sama sobě, ve vztahu nevěrná nebudete protože v něm jste zcela o své vůli, ze svého přání a ráda.

Záleží i na tom, jestli na nevěru myslíte proto, že vám ve vztahu něco chybí či jde jen o pocit změny.

Pokud se nevěry nakonec člověk dopustí, už by se něměl ohlížet zpátky na "co by kdyby", protože je na to pozdě.

Buď to zatluče pod podlahu, což se většinou asi stává nebo to naopak partnerovi sdělí a další děj je nasnadě. Navíc, dobří partneři bývají v tomto zpravidla velmi vnímaví.

Můj kamarád, který je ve vztahu s Věrou, říkává, že je lepší vždycky Věra neř jakákoli nevěra :)

Bronzový

no jo...taky to mám, taky nevím co s tím, ale můj kamarád říká: prožít a pak zatloukat zatloukat zatloukat, nyní nově také: mazat, mazat, mazat (sms, maily...atp) já doporučuju zkusit si to protože ono je totiž možné že představy jsou sice lákavé ale jak dojde na realitu tak třeba zjistíte že vás to až tak "nějak moc nebaví" a není to takové jak jste si to vypředstavovala ...no a tím se to celé uzavře protože už vás to nebude více tížit co by bylo kdyby...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.