co dělat když je člověk nemocný a nudí se??????????

zkoušela jsem všechno možné kreslit si poslouchat hudbu koukat na filmy číst si ale nic me moc nenadchlo a navíc nemůžu ven

Nejlepší odpověď
Drap

Přečti si všchny odpovědi a otázky co zde jsou, dozvíš se spoustu zajímavých věcí, pobavíš se a určitě se nudit nebudeš.

Další odpovědi
IK

Nemoc je už taková.
Nemáš energii, tělo zápasí s nemocí, ani mozek nemá na rozdávání. Musíš se smířit s tím co zbývá a nějak se zabavit. Jen nečekej nadšení. Zkus odpočívat a věnovat se uzdravení, najdi si něco o své nemoci a jak jí předcházet a příště se tomu můžeš vyhnout 🙂 Já už čichám cibuli, taky nechci všechno chytnout i když se nenudím, chci taky ven a to nemůžu.

ten který je

Spi-spánek léčí.

Damiana

Připojuji se k Drapovi. Zkus popřemýšlet, možná někomu i poradíš nebo tě napadne zajímavější otázka až zaženeš nudu.
Já, když mám čas a chuť, tak dělám počítačové fotoalbum s popiskami, nebo si tamtéž vytvářím kuchařku či stříhám mé osobní filmy na videu.
Kamarádka zase vyrábí náušnice a brože.

ReHu

Dělej něco, co tě baví.
My nevíme, co tě baví, proto ti nemůžeme poradit.