mosoj

Pro ty co se nudí !

http://www.vi­deohumor.cz/ka­tegorie/

Nejlepší odpověď
briketka10

ha ha há ale mosoji mosoji to je na celou zimú zimičkúú děkujúú móc perfekní pokoukáníčko :DD
nudit se tedy nebudu joj :DD
Doplňuji:
miluju TELE – TELE hurá hned se na to zítra vrhnu a moje mamka tak nesnášela Cardu Retardu hehehe..

Další odpovědi
annas

Sice se nenudím, ale humoru není nikdy dost.

anonym

Sice nevidím nikde otázku,ale ukládám a až bude chvilka určitě něco vyberu…:D

anonym

Kouknu z okna-hnusně,kouknu na Tvůj odkaz – sluníčko! Hned z rána jsem se pořádně zasmál.Díky za něj.

alexandra

No to je paráda,to vůbec neznám.Dík…

hanny 2

Bezva,díky! Uloženo!

Petra09

No krasny,sikovnej­..taky sem to neznala a taky miluju Tele tele.

avel3

ad mosoj
Díky moc. Už jsem si i uložil do oblíbených.

50centes

super
stránky