e1232851@trb

Nudíte se někdy?

Nejlepší odpověď
iceT

ne,vždycky mám co dělat.

Další odpovědi
cochee

Nikdy; jakmile se začnu nudit, jdu si pospat

quentos

Asi jako iceT… už je to hodně dlouho, co jsem se naposledy nudil.

briketka10

Ne, nikdy jsem se nenudila 😁

klumprt

Ne, od té doby, co jsem si koupil medvídka mývala :)

sanitka

Ano nudim se občas

ReHu

Ani nevím, kdy naposledy.
Vždycky mám co dělat.
A kdyžse mi nechce, trochu si polenoším, ale neznamená to, že bych se nudila 🙂

anonym

Už dlouho ne

ratava

No… ano… a častokrát i ráda… pár minut občasného sem- tam nudění se mě umí tak nějak nově „tvůrčeji nakopnout“.

A opravdu si neumím naplánovat každou minutu ze svého dne, den co den, týden co týden…, abych ji vyplnila něčím, co mě bude stále naplňovat… a tak se prostě stane, že se jednou za měsíc pár nudných minut objeví a po pravdě- ani nevidím důvod, proč se naráz nutit nadchnout se do něčeho, jen abych se nenudila… Tak se pár minut nudím- no a? :o)

I když- když jsem tuhle byla na neschopence, poslední 2–3 dny jsem počítala každou minutu do jejího ukončení… tak tenhle druh nudy bych už nerada opakovala…

anonym

Tak toto se mi ještě nikdy nestalo.Bydlím na vesnici a kolem baráku je stále co dělat.Pokud je ošklivé počasí, tak zase v garáži je co dělat a když je zima a hodně sněhu, tak sedím u počítače, třídím fotky od dětí (s vnoučatama), popř.stahuji písničky (když slyším v rádiu či televizi písničku, napíšu si její název a pak ji hledám na netu) a pak si z nich dělám svoje CD.

Šidlo

nuda je nezdravý stav.....fyzicky aj duševne

väčšinu života sa jej úspešne vyhýbam

marci1

Ne. Nenudím. Nudit se, stává se v současnosti jakýmsi „módním doplňkem“ a projevem životní úrovně ! 🙂

„I nuda je důkazem určité životní úrovně.“

Citát : Dušan Radovič

„Nuda je čekáním na smrt“.
Citát : Hebbel Christian Friedrich