Avatar uživatele
anonym

Co byste udělali, kdyby Odpovědi.cz smazaly úplně všechny otázky a odpovědi za vidinou nového restartu?

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, Gestas před 2153 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nic, neni to můj problém.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Gestas

Zaregistroval bych se znovu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Shoehardt

Bylo by mi to fuk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Zaregistroval bych se znova a několik let bych sbíral body a učil se novým věcem v podobě otázek a odpovědí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michalds

Já bych byl proti. Odpovedi.cz jsou studnice vědomostí. Byla by to škoda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Zívnul bych si a podrbal se vzadu pod temenem hlavy. Pak bych jí MOŽNÁ ještě zavrtěl.

Dnes by to vlastně nevadilo, jelikož z pohledu přehlednosti je web v tak ubohém stavu, že normální smrtelník se zde k cenným informacím (A ŽE TADY JSOU!) stejně nedostane… vlastně ani reg. uživatel si tady v klidu neprojde SVŮJ VLASTNÍ archiv (kdyby toho hledal více), protože by z toho zcvoknul- šichta na pár dnů. Možná si architekt při zrodu webu myslel, že zde přijdou MILIONY a každý z nich položí do roka 5otázek max. Pak by zde byl přehled. No, nestalo se… ale i tak by to pracovalo, ALE… to by tady na tom musel zapracovat skutečný architekt! ;p

Á propos, neobnovují se po restartu data ze zálohy? No nic nic, jen laický dotaz..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek