Co byste udělali, kdyby Odpovědi.cz smazaly úplně všechny otázky a odpovědi za vidinou nového restartu?

Nejlepší odpověď
Drap

Nic, neni to můj problém.

Další odpovědi
Gestas

Zaregistroval bych se znovu.

Shoehardt

Bylo by mi to fuk.

jirka F

Zaregistroval bych se znova a několik let bych sbíral body a učil se novým věcem v podobě otázek a odpovědí.

michalds

Já bych byl proti. Odpovedi.cz jsou studnice vědomostí. Byla by to škoda.

zjentek

Zívnul bych si a podrbal se vzadu pod temenem hlavy. Pak bych jí MOŽNÁ ještě zavrtěl.

Dnes by to vlastně nevadilo, jelikož z pohledu přehlednosti je web v tak ubohém stavu, že normální smrtelník se zde k cenným informacím (A ŽE TADY JSOU!) stejně nedostane… vlastně ani reg. uživatel si tady v klidu neprojde SVŮJ VLASTNÍ archiv (kdyby toho hledal více), protože by z toho zcvoknul- šichta na pár dnů. Možná si architekt při zrodu webu myslel, že zde přijdou MILIONY a každý z nich položí do roka 5otázek max. Pak by zde byl přehled. No, nestalo se… ale i tak by to pracovalo, ALE… to by tady na tom musel zapracovat skutečný architekt! ;p

Á propos, neobnovují se po restartu data ze zálohy? No nic nic, jen laický dotaz..