Avatar uživatele
Alesh

Kolik lidí tady ze serveru byste dokázali vyjmenovat?

Nemyslím tím to, že tu prolezete otázky a opíšete dané nicky, ale zkrátka z hlavy bez jakékoli další nápovědy. Prostě lidi, kteří vám tak nějak utkvěli v paměti. A je úplně jedno, jestli v dobrém nebo špatném slova smyslu. Já bych dal tak okolo 15, možná 20 kusů.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? quentos, manon, aramah, bolak, briketka10, anonym před 4210 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Jejda, to jsem si teda zavzpomínal. Za ty necelý tři roky, co tady straším, jsem jich zažil celou řadu, takže je otázka, zda počítáš i ty, kteří již sem nechodí či byli deaktivováni… na druhou stranu mnozí z těch, které už tady nepotkáváme, se tu stihli stát legendou, takže by bylo škoda je nevzpomenout i přes jejich momentální neaktivitu. Napočítal jsem jich jen tak z fleku 30, kdybych tomu dal trochu víc času, bylo by jich nejspíš ještě mraky…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

nejsem tu tak dlouho, ale dala dohromady hódně mých oblíbenců :))
a těch co znám na ně bych si též vzpomněla není jich mnoho..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Najednou z hlavy a bez přemýšlení jich dám něco přes deset lidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Tak jsem tu třicítku taky z hlavy dala a to jsem tady krátce :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

viz odkaz:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-uzivatele-odpovedi-cz-si-pamatujete-z-hlavy

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Jé já jich znám, třeba Dr.Axl a pak…no…no pravda, ten zbytek už mi taknějak splývá…

http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=J_BwlU3­vmkw#t=99s


byla smazána administrátorem z důvodu: Nevhodný obsah (porušení kodexu – např. vulgarity, urážky apod.).
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek