Alesh

Kolik lidí tady ze serveru byste dokázali vyjmenovat?

Nemyslím tím to, že tu prolezete otázky a opíšete dané nicky, ale zkrátka z hlavy bez jakékoli další nápovědy. Prostě lidi, kteří vám tak nějak utkvěli v paměti. A je úplně jedno, jestli v dobrém nebo špatném slova smyslu. Já bych dal tak okolo 15, možná 20 kusů.

Nejlepší odpověď
quentos

Jejda, to jsem si teda zavzpomínal. Za ty necelý tři roky, co tady straším, jsem jich zažil celou řadu, takže je otázka, zda počítáš i ty, kteří již sem nechodí či byli deaktivováni… na druhou stranu mnozí z těch, které už tady nepotkáváme, se tu stihli stát legendou, takže by bylo škoda je nevzpomenout i přes jejich momentální neaktivitu. Napočítal jsem jich jen tak z fleku 30, kdybych tomu dal trochu víc času, bylo by jich nejspíš ještě mraky…

Další odpovědi
briketka10

nejsem tu tak dlouho, ale dala dohromady hódně mých oblíbenců :))
a těch co znám na ně bych si též vzpomněla není jich mnoho..

anonym

Najednou z hlavy a bez přemýšlení jich dám něco přes deset lidí.

manon

Tak jsem tu třicítku taky z hlavy dala a to jsem tady krátce :)

anonym

viz odkaz:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-uzivatele-odpovedi-cz-si-pamatujete-z-hlavy

bolak

Jé já jich znám, třeba Dr.Axl a pak…no…no pravda, ten zbytek už mi taknějak splývá…

http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=J_BwlU3­vmkw#t=99s

byla smazána administrátorem z důvodu: Nevhodný obsah (porušení kodexu – např. vulgarity, urážky apod.).
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.