Martin85

Co byste napsali napsali do dopisu na rozloučenou?

Hned chci říct že nic takového neplánuji, jen mě zajímá tohle téma. Co byste napsali vy, kdyby jste plánovali spáchat sebevraždu nebo by jste věděli že brzy zemřete? Jakou formou byste dopis psali? Byl by plný humoru, nebo naopak smutku?:)
Doplňuji:
Samozřejmě jsem nemyslel humor jako takový. Například satirický humor, nebo něco podobného…

Nejlepší odpověď
zelí

Před plánovanou sebevraždou by jste měl do takového dopisu uvést důvod sebevraždy a místo kde hledat vaši mrtvolu v případě, že dopis necháte doma a jdete se zasebevraždit ven. Nejlépe podat informace, které vyvrátí podezření ze zúčastnění jiné osoby, protože si vážíme práce kriminalistů.

Další odpovědi
Pájo

Člověk, chystající se jednat proti pudu sebezáchovy, obvykle humorem zrovna neoplývá. Nevím, co bych napsal… zda bych vůbec něco psal…