Mirdas

Kde byste hledali knihu?

Zda vyzkoušíte všechna knihkupectví která znáte a máte v dosahu a nikde jste nesehnali knihu kterou opravdu chcete zakoupit, na koho by jste se obrátili s důvěrou že ji sežene v kvalitním stavu?

Nejlepší odpověď
anonym

Zkusil bych antikvariát! I tam nakupuji to, co zrovna potřebuji. Na netu jsou i eshopy.

Další odpovědi
gecco

Mám v dosahu i velká knihkupectví (inu – Praha) – pokud jde o knihy nové…
A taky spoustu antíků…
___
Pokud bych sháněním knihy měl někoho pověřit, pak leda kamaráda.
😉

ivzez

Zkusila bych internetová knihkupectví,
jestli knihu nemají v elektronické ver­zi.

Dále bych hledala v antikvariátech,
a inzerovala v inzertních portálech.

Pokud bych knihu potřebovala rychle, vypůjčila
bych si ji v knihovně a udělala si aspoň výpisky
(s nimiž bych mohla vystačit do doby, než knihu seženu).

ReHu

Knihkupectví navštevuji různá, podle žánru požadované knihy.