MrnousakCZE

Nezná někdo plné znění citátu o vlastenectví, o tom, že vlastenectví je hrdost na to, co dokázali jiní atd.?

Odpovědi
anonym

Kdo z nás může, ten pracuj, abychom lepší vlasti dochovali potomkům, než nám od předků zůstavena.

Vlast nemůže existovat bez svobody, svoboda bez ctnosti a ctnost bez občanů.

Vlastenectví je poslední věc, ke které se uchylují darebáci.

Militarista je člověk, který je ochoten obětovat pro svou vlast poslední kapku vaší krve.

Nikdo nemiluje vlast proto, že je velká, ale proto, že je jeho…