tony2412

Čím vyčistit okno u elektrické trouby?

takový ty hnědý připečetiny nejdou ničím odstranit,nechci aby se to sklo poškrábalo,s čím máte vy zkušenosti?

Nejlepší odpověď
ten který je

http://www.ga­mafobos.cz/su­ma-grill-d9-pro-cisteni-konvektomatu-a-grilu-2l-82506.html

Použij rukavice,může to poleptat pokožku.

Další odpovědi
anonym

Cifen,sprejem na trouby,Rasin je dobrý,
Tady toho dost píšou:
http://newsro­om.electrolux­.com/cz/2012/01/25/jak-dokonale-vycistit-sklenena-dvirka-trouby/

pusinka50

Inu, já to nenechám dojít až k hnědým připečeninám. Když je sklo trouby nějak zamazané, použiji houbičku, taková ta, co se prodává všude, jedna strana měkká žlutá a druhá strana s hrubší zelenou vrstvou. Na to jar a když nepomůže, tak písek nebo tekutý písek, to nejlevnější, není třeba platit za drahé výrobky.

johana 56

Na skleněné okénko u elektrické trouby používám Brela krém,čistič sklokeramických desek.Balení 250ml,cena jak kde,v rozmezí 45 – 50 Kč.

Pepa25

Poznámka (částečně) mimo: není možné dvířka oddělat a sklo vyjmout? Některé trouby to umožňují a čistění je daleko lehčí …