Avatar uživatele
Anizbor

Jak vyčistit skleněná dvířka u trouby elektrického sporáku?

Uvnitř i z venku čistění problém není,ale jak čistit dvířka trouby mezi skly?(přece jen, je tam vidět pár skvrn). Dá se to nějak udělat bez pomoci servisu,který by dvířka asi demontoval,což bych nerada.Pak ještě,čím nejlépe úplně dočistit sklo keramickou desku?
Díky za odpověď Ani.

Zajímavá 0 před 3508 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

V návodu k troubě mám podrobný postup, jak dvířka vysadit, rozebrat a uvnitř vyčistit. Nebylo to tak složité. Nemáte to také v návodu?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Já už teda ani nevím, kde mám návod, taky tam mám svinčik, když jsem to nechala udělat na troubě, co jsem měla před touhle, už mi to netěsnilo, měla jsem tam svinčik zas a zas, tak na to kašlu 🙂 Tu keramickou desku, já mám na to takovou špachtli, je v tom žiletka, taková malá a dřív jsem to dělala normálně s drátěnkou, nevím, jestli je to tak dobře, ale nic se nestalo, byla pěkně čistá.
Doplňuji:
http://www.emi­mino.cz/disku­se/jak-vycistit-sklokeramickou-el-varnou-desku-103417/

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Sklíčko u trouby je dvojité .Bez demontáže celých dvířek se to vevnitř vyčistit nedá Jednou jsem to zkusil Vyčištěno pískem na nádobí byla maličkost. Horší to bylo složit zpět. Mezi sklíčky je těsnění

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rafados

Jarem s horkou vodou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1883 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek