Anizbor

Jak vyčistit skleněná dvířka u trouby elektrického sporáku?

Uvnitř i z venku čistění problém není,ale jak čistit dvířka trouby mezi skly?(přece jen, je tam vidět pár skvrn). Dá se to nějak udělat bez pomoci servisu,který by dvířka asi demontoval,což bych nerada.Pak ještě,čím nejlépe úplně dočistit sklo keramickou desku?
Díky za odpověď Ani.

Odpovědi
Pepa25

V návodu k troubě mám podrobný postup, jak dvířka vysadit, rozebrat a uvnitř vyčistit. Nebylo to tak složité. Nemáte to také v návodu?

anonym

Já už teda ani nevím, kde mám návod, taky tam mám svinčik, když jsem to nechala udělat na troubě, co jsem měla před touhle, už mi to netěsnilo, měla jsem tam svinčik zas a zas, tak na to kašlu 🙂 Tu keramickou desku, já mám na to takovou špachtli, je v tom žiletka, taková malá a dřív jsem to dělala normálně s drátěnkou, nevím, jestli je to tak dobře, ale nic se nestalo, byla pěkně čistá.
Doplňuji:
http://www.emi­mino.cz/disku­se/jak-vycistit-sklokeramickou-el-varnou-desku-103417/

elektrikář

Sklíčko u trouby je dvojité .Bez demontáže celých dvířek se to vevnitř vyčistit nedá Jednou jsem to zkusil Vyčištěno pískem na nádobí byla maličkost. Horší to bylo složit zpět. Mezi sklíčky je těsnění

Rafados

Jarem s horkou vodou

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.