Avatar uživatele
kablik

Jak na čistění plastových oken?

Na okeních rámech plastových oken mi zůstalo lepidlo z krycí pásky,
jak ho šetrně odstranit aniž bych poškodil lesk plastu. Za dobrou radu půl království…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iceT před 3981 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

je to sice divné, že ti na rámech zůstalo lepidlo, protože pokud je to kvalitní výrobce oken, má takové pásky, které jsou odlepit bez toho aby po nich cokoliv zůstalo…ale na lepidlo je buď čistý líh (např. okena), ale lepší je echický benzin…ale raději to zkus, první na kousku okna, ať to nezničíš celé, protože podle toho co píšeš, nevím, co to máš za plasty…jinak pak jen mechanická cesta…jemný prášek na nádobí…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

zeleny Cif cream ..nanest nechat chvili pusobit a je to ..ale musi byt zeleny ..zlutej a libej je na draka …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MarkettB

Ahoj, když jste tady u těch oken, byla jsem ted v Datartu a viděla jsem tam nějakej robot na okna, takovej malinkej. Nemáte s tím někdo zkušenost? Je to dobrá věc? Jako líbilo by se mě, kdyby to pěkně za mě umylo všechna okna, ale těžko takle říct, jestli to funguje tak jak si představuji :/

před 3745 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Renatka2

Segra ho doma má, sem tam si ho půjčím, pač okna často nemyji :D
Ale je to dobrá vec, kdo má hodně prosklených věcí nebo oken, tak je to super.

Ale rámy si musíš umýt sama :D

před 3741 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Xenka

děvčata, to myslíte tento ? www.datart.cz/Ro­boticky-cistic-HOBOT-HOBOT-168.html
Já o tom už dost četla, dost se to na hodně místech řeší. Zajímalo by mě, jak to myje.

před 3734 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MarkettB

Jo to bude asi on, tak nějak vypadal 🙂
No právě, taky by mě to zajímalo.
Renatka2: Je to on tento, co ho má ona?
O rámy mi nejde :)

před 3733 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Surfinka2

Měla jsem podobný problém s okny v ložnici, pořídila jsem si čistič na plastová okna VEKANOL. Název podivný, ale zabral skvěle. Jinak s cifem taky souhlasím.

před 3871 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek