Lgee

Chtěli byste žít na opuštěném ostrově?

Odpovědi
Rokio

Nikoliv, protože se neumím moc dobře o sebe postarat, a tím pádem bych tam nepřežil.

Karel Petřík

V dnešní době rozhodně ano. Jsem samotářský tip a baví mě starat se sám o sebe. Na opuštěném ostrově bych mohl žít jen podle svého jak to mám rád čistě v duchu naturismu. Problém by nastal v případě nějaké nemoci kdy bych se musel smířit s tím, že nejspíš předčasně zemřu, že mně nemá kdo pomoci. A také je pravdou, že samota by mě časem nejspíš omrzela a už by to nebylo tak veselé. Takže ve společnosti, alespoň několika lidí rozhodně pro, sám už asi sotva.