Lgee

Chtěli byste žít na opuštěném ostrově?

Líbilo by se vam, pokud byste měli všechno potřebné pro život na ostrově a nebyl by tam žádný nebezpečný hmyz, žít na opuštěném ostrově?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Čas od času mám sto chutí se na nějaký odstěhovat. Ale pár lidí bych asi vzala s sebou, úplná samota by mi také nevyhovovala.

Další odpovědi
quentos

Předpokládám, že otázka není jen pro ženy a že jsem ji tedy opravil správně.
Nechtěl. Jsem sice občas rád sám, ale taky chodím rád mezi lidi. A jsem přesvědčen, že i ten, kdo je rád sám, by toho měl za nějakou dobu na opuštěném ostrově plný zuby.

zjentek

Podobný projekt zkouším už několik let na nečisto uprostřed města. Jde to! Jen je třeba si patřičně poupravit (ne-li přímo zařídit) vlastní zázemí vůči svému okolí.

ivzez

Nechtěla, chyběli by mi lidé…

dubraro

Ano.

marci1

Ano, ale jen s věrným „Pátkem“. 🙂

Karel Petřík

Rozhodně ano pokud bych tam nebyl úplně sám. Stačil by mě také ten Pátek. Dnešní společnost se mně hnusí. Samí pokrytci, samolibí egoisté a podobně. Klidně vás nechají na ulici zgebnout bez pomoci. Já se jednou topil, lidé kolem se jen dívali a nebyl nikdo kdo by mě přispěchal na pomoc. Přitom lidí tam bylo dost. Až po chvíli přiběhl strýc a pomohl mě vytáhnout. Kamarád zase zemřel ve městě na lavičce na vykrvácení při prasklém žaludečním vředu. Tak na co tu hnusnou civilizaci? Na ostrově by byl klid. Jen se člověk musí postarat o jídlo.