Mili @

Co byste si vzali s sebou na opuštěný ostrov…?

Teda kdybyste si mohli vybrat…
Při ztroskotání byste toho asi moc nestihli… 😁
Doplňuji:
kdybys musela…

Odpovědi
johana 56

Sudoku a pletení.Žít se dá i z darů přírody.

hanulka11

Kdybych si mohla vybrat?......Já bych tam nejela.!!!!!!
Doplňuji:
já bych nepřežila bez chilli, takže pořádnou bandu chilli omáčky, abych si své úlovky mohla napálit

sara-sara

Nůž (ten se hodí vždycky), zapalovač (nekonečná snaha se suchou trávou a kusem dřívka by mě asi jinak přivedla k šílenství), prášky na spaní (kvůli nervozitě, strachu a paranoie bych asi jinak neusla :)) ), mého přítele – pozor klišé – spolu bychom totiž zvládli cokoliv!)))

Chytrolín

Cokoli co mi tam pomůže přežít 🙂 a dostat se odtud.

ministri

Tak určitě nůž a hned dva, jeden menší, jako třeba klasickou rybičku, druhý pořádnou kudlu. Dále by se určitě hodila jehla s dostatkem nití, nějakou nádobu na vodu a batoh na nošení toho, co najdu.

tom004

Vodu,sníst se dá lecos z místní nabídky.

Ella

Aladinovu lampu s džinem =)

Lenny998

Vzal bych si pušku xD

hanny 2

Kouzelný prsten z Arabely.To by mohlo stačit,ne?

poa.li

Nůž, sekeru, provazy, oheň, teplé oblečení… +otvírák na konzervy.