Pokročilý

Brigáda - roznaseni letaku. Je nejakej figl, jak letáky do schranky davat apod.?

Budu mit od zitrka novou brigadu a ti roznaseni letaku..Jena to nejakej figl jak to do te schranky davat apod..?

A co mam delat v pripade kdyz je schranka za plotem a plot je zamceny??

Diiy za odpovedi

--
Barbakan to vyznelo dvojsmyslne

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vždy se najde dírka, kde složené letáky vložíš!
============================== ====
... a která je ta druhá smyslná?

Další odpovědi:

Bronzový

No, záleží na tom, jestli to není třeba moc rušné místo.

Já jsem měl asi před 7 lety tu samou brigádu, ale ještě s někým. Neřeknu, kde přesně to bylo, ale velikostí a rušností je to něco mezi městem a vesnicí.
Když jsme začínali, znali jsme pouze pár ulic, takže jsme si to rozdělili a prochodili vždy všechny své ulice. Původně nám to trvalo všechno dohromady oběhat asi 3 hodiny, ale při každé další "oběhávačce" nám to trvalo kratší dobu. Pak jsme to zvládali i za hodinu a půl - hlavně se s tím ne... Neloudat! :) Taky je dobré chodit pouze ty své ulice, když už je mám zažité a vím, co kde je.
Nakonec, když už jsme s tím skončili, jsme si říkali, že by bylo ještě rychlejší si na to vzít třeba kolo. Což jsme měli, protože provoz byl téměř nulový. :)

Jinak všechny noviny jsme si nejdříve doma přehnuli na půl a pak už je jen roznesli. Je to mnohem rychlejší je do schránek házet jen přehnuté, než je ještě rolovat, ale to už je každého věc, jak si to bude komplikovat... :DD ;)

Stříbrný

Nechodím za plot, když je někdo venku, podám mu to, jinak to sroluju a vložím mezi příčky plotu nebo do ok plotu.
Jinak už znm schránky, takže po cestě k tomu a tomu domu vím, zda přeložit nebo srolovat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.