Barva varlete

Jedno varle mám hustě rudé a druhé normální co je to? Mám s tím jít k doktoru?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nepíšeš kolik ti je, nepíšeš jestli tě to bolí, svrbí nebo cokoliv jinýho, každopádně k doktoru si s tím zajdi. Může to bejt jen vyrážka na kůži nebo plíseň, stejně tak to může bejt testikulární zánět, vyrikokéla, hydrokéla, spermatokéla...prostě spousta kél a jinejch věcí.

Jinak rudé varle mít asi nebudeš, nebo máš zvláštní superschopnost vidět skrz lidské šourky?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Michale, protože normální člověk když se představuje holce, řekne něco jako "ahoj já jsem Michal", informace o tom že mu bylo odebráno varle se většinou nechává až na později...

Další odpovědi:

Zlatý

raději jo, asi tam bude nějaký zánět.

Já měl torzu varlete, týden jsem ležel v nemocnici, pak tam přišel táta, koukl se mi na to, jestli už to mám lepší než před týdnem, kdy mě viděl na posledy (jel za milenkou), bylo to horší, udělal tam bordel (seřval primáře) a druhý den, jsem šel na sál a uřízli mě ho a od té doby mě NECHCE žádná holka.

Jedna holka ve škole mi dokonce řekla, že byl raději šla do postele s "lesbičkou" než s klukem s jedním varletem" - zeslušnil jsem to.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.