Filip84

Savier zase „zlobil“? 🙄🙈

Nebo obyvatelé Ptákolandu jsou vyřazeni ze sestavy? Nebo se málo modlí? Nebo, jako obyvatel Ptákolandu, nenosí klícku na ptákovi? Nebo bude v žebříčku, až mu opraví kule? Nebo nosí fusekle v sandálech? 🙄😜😂

Ne, vážně: Savier zase není v žebříčku! 🙄 Podle celkového žebříčku za 30 dnů (rozkliknutého) má za 30 dnů 207 bodů. To je i víc, než má Ametyst (203) nebo Troll (193) a přesto: ti dva v žebříčku, na hlavní stránce, jsou, Savier ne.

Savier, Savier! Měl bys se nad sebou zamyslet, nosit klícku na ptákovi a nenosit fusekle v sandálech! 😜😂

Nejlepší odpověď
Savier

Savier je diskriminovaný! 🙈

Ach… Co jsem komu udělal 😓

Filip84

Savier: Já to vzal s nadsázkou, humorem, ale v každém případě je to hodně nekorrektní a divné! Jako bys měl handicap, prostě o 20 bodů méně, takže když máš 206, jako bys měl 186, a proto nejsi v žebříčku. 🤦‍♀️ Hodně divné!

elkon

K čemu jsou ti tyhle kraviny?

Tonda Káňa

V hospodě se holt nudí…