Avatar uživatele
Berušinka

Autoškola – závěrečné zkoušky

Za měsíc si začnu dělat autoškolu, zajímalo by mě, jak je to se závěrečnou zkouškou. Vím, že se skládá ze 3 částí (jízda, test na dopravní situace, značky, první pomoc atd. a 2 otázky z údržby vozidla a ovládání). Četla jsem, že ty dvě otázky, které se týkají údržby se pokládají těsně před nebo po závěr. jízdě. Ten test se píše v jiný den? Chtěla bych to vědět nějak dopředu, ať se moc nestresuju. Kolik je povolená ztráta bodů u toho písemného testu? Jak to vůbec probíhá? Promiňte za takovou otázku, jsem hrozně nervózní =(. Děkuju
Doplňuji:
Děkuji všem za odpověďi =)..snad to zvládnu…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Michal Kole, bigbít, tom004 před 4711 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Já bych si s tím nelámal hlavu. Vše potřebné se dozvíš na první hodině v autoškole.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bigbít

Já měla všechny tři části hned po sobě v jeden den…první byl test na počítači, druhé bylo vytažení 2 otázek z techniky a údržby vozidla a pak jízda asi půlhodinová…já měla 48 otázek správně z 50…ale říkal mi učitel, že kdybych měla kolem 40 – 45 , tak to ještě dám…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lukas.zmizik

vsechno se da zvladnout za jeden den, o tom, jesli vas z techniky vyzkousi pred testama nebo po testech, zalezi na komisari. pisemne testy (na pocitaci) se skladaji jak kde – nektere autoskoly nemaji akreditovanou ucebnu, pak ty testy jdes udelat na urad, v nasi autoskole se pisemne delaji u nas… neni nutne se stresovat… na to, aby te pripravili ke zkouskam tam maji svoje lidi…
Doplňuji:
pro ilustraci, kdyz sem delal pred rokem zkousky na ucitele autoskoly, byly povinne testy na plny pocet bodu, ctyri ustni otazky – dve z techniky, jedna ze zasad bezpecne jizdy, jedna ze souvisejicich predpisu. (to chteli at stojim pred tabuli a dohromady o vsech otazkach mluvim hodinu, mohl jsem pouzivat projektor a mel sem hodinu cas na pripravu), dale jizdy v nakladaku s vlekem – pul hodiny ja, pul hodiny jeden z komisaru s tim, ze schvalne bude delat chyby, udela takovy naschval, ze by byl schopny prejet chodce, na krizovatce misto jednicky zaradi zpatecku, apod. – a ja mu to vsechno musel vychytat, pred jizdama mi sdelil, ze cele auto jede na moji, ne na jeho zodpovednost. komisaru bylo celkem 4 plus jeden clovek z autoskoly. u kazde ze zkousek se museli vsichni shodnout, ze jsem prosel (skoro jako v superstar); kdybych z jedne ze zkousek neprosel, dala by se opakovat jen jednou a pak ahoj.....

…tak v tomto pripade duvod ke trose nervozity pred zkouskama byl:)

Upravil/a: lukas.zmizik

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já dělal ŘP před 29 lety,tenkrát bylo minimum 36 bodů,měl jsem 12 hodin jízdy a techniku jsme probírali po dobu školení.Jo,a taky jsme byli na trenažérech.Můj recept je,že jsem před zkouškou nedělal testy,ale několikrát jsem si přečetl vyhlášku,kde jsem se dozvěděl vše podstatné.V testech a hlavně v současné době jsou takové chytáky,kde je možné se splést.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

nemas proc byt nervozni:) je to sranda. ja to delal pred 4 lety, vse v jeden den, test byl max 50 bodu, minimum abys prosla je myslim 43 (otazky jsou bodovane ruzne, myslim od 1 do 5 bodu), pak jsem mel 2 otazky z techniky, pak byla jizda. za opravne jsme priplaceli mezi 200–400 Kc, jizda je myslim nejdrazsi. opakovat muzes 2×. vem si na zkousky na nervozitu zvykacku. at se dari:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Daniela68

Úplně v pohodě pokud budeš přiravená na písemné testy http://autotrip­.cz/autoskola-testy-online/ a jizdý ti vysvětlí instruktor.

před 2575 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek