Ztráta 12 bodů

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Poštou jsem dostal dopis, že jsem vyčerpal 12 bodů a že mám vrátit řidičák na 1 rok. Tak se i stalo. Je nějaká šance po půlce požádat o prominutí zbytku trestu? Slyšel jsem,že když podnikám, můžu zažádat o prominutí z důvodu ztráty zisků atd. Díky za odpověď.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak ta poslední věta (prominutí z důvodu ztráty zisků) ve vaší otázce je totální nesmysl !

A bohužel, pokud jste o řidičák přišel kvůli "12 bodům", tak nelze žádat o prominutí po ´půlce´.

Tento princip (prominutí po půlce trestu) lze použít pouze pokud byl uložen trest "zákaz řízení" a ten v tomto případě uložen nebyl, vy jste ´jen´ přišel o řidičák.

Další odpovědi:

Pokročilý

Osobně bych už jednou zabavené řidičáky a oprávnění k řízení prostě nevracel. Nikdy.

Prostě když někdo jezdí jak hovado a dělá přestupky (= ohrožuje ostatní), nemá na silnicích co dělat. Nikdy.

Stříbrný

Ke skvělé odpovědi pana Standy dodám, připravte si i větší peníze. Páč Vám ŘP, nevrátí lehce, přesněji bude Vás to hodně stát.

"Slyšel jsem,že když podnikám, můžu zažádat o prominutí z důvodu ztráty zisků"
kde jste slyšel takový blábol?

Kolmixi, vůbec se nechci nijak dotknout Vašeho názoru, ale jen upozorním, že řidič může dostat body i za přetížené vozidlo, překročení pauzy na kolečku. Ano mluvím o drobném překročení profesionálů. Ale to je o názoru. Jestliže byl řidič přistižen při závažném přestupku, tak si zaslouží přiměřený trest.

nemáš jezdit jako vocas... a trest si odpikej! tak ti třeba

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.