Autoskola?

Absolovoval jsem celkem 4 jizdy v autoskole. jak je to s dobrovolnym odchodem? nebudu platit nejaky storno poplatek. cetl jsem ze ne, ze je to moje rozhodnuti. mam zaplacenou zatim pouze zalohu. diky za vase odpovedi

Nejlepší odpověď
chudst

Kazda autoskola to ma jinak. Vim, ze nas instruktor nedelal vubec problemy – taky se jedne dame nechtelo, tak si nechal proplatit jizdy (coby „extra jizdy“ – nevim, kolik se plati, nejak 500kc/jizdu?) a vratil ji zbytek.

Pokud jste nic nepodepisoval, kde by se o „storno poplatku“ zminovalo, pak doufejme, ze nebude problem.

Další odpovědi
lukas.zmizik

jde o prestup do jine autoskoly nebo normalni odchod? jestlize normalni odchod, pak storno poplatek zadny, maximalne bude chtit nejak kompenzovat ty ctyri hodiny jizdy, mozna nejakou teorii