Lenule15

Máme někdo zkušenosti s používáním audioknih? Myslím přímo jednoduchou čtečku, nikoliv CD.

Máme někdo zkušenosti s používáním audioknih? Tím myslím přímo jednoduchou čtečku (ne CD)
díky za odpovědi

Původní neotázka
audiokniha

Odpovědi
Kura

Je to strojový hlas.

Za mě mínus.

gecco

Ano – mám několik audioknih…
A protože jsou ve formátu .mp3, stačí jako jednoduchá čtečka jakýkoli MP3 přehrávač – tedy i libovolný MP3 player, telefon, tablet, počítač…
😉
Nebo máš na mysli to, co komentuje Kura? – tedy SW čtení textu? – nepoužívám…

BetynkaV

A co aplikace Audioteka? To je super, máš to jako přehrávač i jako místo pro nákup. Appka má moře vychytávek 🙂

veselator1

Audioknihy v poslední době poslouchám hodně a většinou je mám právě v mp3. Tak si je můžu přehrát kdekoliv a prakticky na čemkoliv. Pár jich mám dokonce i uložených na SD kartě, kterou mám v autě. Teď jsem si jich pár koupil i přes https://progres­guru.cz/ Mají taky vlastní aplikaci, přes kterou se dají poslouchat, což je super. :)