Bezradná

Program na audioknihy pro Android

Nevíte někdo o nějakém přehrávači audioknih pro Android, ve kterém by byla možnost zastavit přehrávání a pustit si to třeba druhý den?

Nejlepší odpověď
anonym

Já možná nechápu ´problém´ – ale audioknihy jsou (obvykle) ve formátu .mp3 a nebo .wma – a snad každý přehrávač těchto souborů má funkci ´pause´ – tedy přerušení přehrávání…

Doplňuji:
Aha – ´záložky´ jsem nepochopil…
V tom případě třeba Smart audiobook player (viz – http://www.blind-android.cz/clan­ky/recenze-a-testy/na-zvukove-knihy-i-hudbu-chytre-s-chytrym-prehravacem.html ).
😉

Bezradná

Potřebuju tam ZÁLOŽKY. Aby i při vypnutí komplet celého tabletu, bylo všechno uložený na stejným čase.