PabloCZ

Ask.com se neustále nastavuje jako domovská stránka

V počítači jsem nikde nenašel kde by mohl být tento "šmejd"uložený­..Odinstalovat smazat programy,prošel jsem komplet celý C disk ale nic jsem nenašel..Mám pocit že se mi stáhnul do počítače když jsem hledal a stáhnul ovladače k web kameře ale jistý si nejsem..Na různe tool bary si dávám pozor aby se mi s něčím při stahování do počítače nedostali..V nas­tavení internetu přepsání na jinou domovskou stránku nepomáhá,vždy po vypnutí se znovu sám nastaví Ask.com…Zkoušel jsem odinstalovat Chrome a znovu nahodit,výsle­dek?Nic…Stejné je to ve všech prohlížečích.­.Prostě žádné přepsání nepomáhá…Děkuju všem za rady..
Doplňuji:
problém je v tom,že žádný program Ask v počítači není,proto ho nemůžu z počítače dostat,CCleaner,Re­vo uninstaller nic nepomohlo..Nejde mi do hlavy jak se může pořád sám od sebe nastavovat jako hl.domovská stránka..

Nejlepší odpověď
brillant

Používejte vyhledávání. http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=ask.com

Další odpovědi
www

Ask.com je lišta, kterou sis sám s něčím nainstaloval, poněvadž jsi ji při stahování něčeho nezakázal.
Běž do prohlížeče, doplňky a tam jí najdeš, můžeš také zakázat. Ještě lepší je odinstalace, tuším, že postačí i CCleaner.

anonym

Odebrat Ask Toolbar z Google Chrome:
Otevřete prohlížeči.
Stiskněte Alt + F.
Vyberte nástroje – > rozšíření.
Najít Ask Toolbar a klepněte na ikonu koše jej odstranit.
Na levé straně klepněte na tlačítko nastavení a vyhledat na startu.
Klepněte na soubor stránky.
Odebrání úvodní stránku a zadejte nový.
Kliknutím na tlačítko OK potvrďte.
Chcete-li změnit vyhledávač, přejděte k části hledání a klepněte na spravovat vyhledávače.
Odstraňte nežádoucí vyhledávací stroj.
Najeďte myší nad nový vyhledávač a klikněte na Make výchozí.
Je tam toho k tvé otázce více, viz odkaz ▼▼▼
Doplňuji:
Ještě zkus ve vyhledávacím okně kliknout na šipku (velmi malá šedivá) a „Správce vyhledávacích modulů…“

Zdroj: http://www.anti-spyware-101.com/cz/od­stranit-ask-toolbar

anonym

Ask není program, ale doplněk k browseru. 😉
Kukni na http://www.an­tivirovecentrum­.cz/navody/jak-odstranit-qvo6-babylon-deltasearch-ask-a-dalsi-menice-nastaveni-ms-internet-explorer.aspx#138254195­83191&height=30px&wid­th=260px – a pokud ti tam bude něco nejasného, pokračuj v diskusi k dotazu.
Doplňuji:
Další návod (podrobnější ohledně více prohlížečů) je třeba tady – http://www.2-removevirus.com/cz/o­debrat-ask-toolbar/ .

PabloCZ

Tak ani CCleaner a ani žádná z nalezených odpovědí nepomáhá..Problém je v tom,že žádný program v počítači Ask nenajde proto ho nejde odinstalovat.Ani revo unistaller nepomohl..