Matthew

Proč mi ve všech prohlížečích nejde Facebook a Google nic nevyhledá?

Potýkám se už delší dobu s problémem, že mi internetový prohlížeč Google Chrome nechce ukázat příspěvky na Facebooku na hlavní stránce a ani na profilu, také nemůžu nic přidávat. Ten samý problém mám ale i na Google stránce když zadám něco do vyhledávače. Zkoušel jsem přeinstalovat Chrome, zkoušel jsem také další tři prohlížeče. Stále ten stejný problém, stejné stránky. Nejde o nějaký záměrný blok stránek?

Přikládám screenshot:

Odpovědi
still

Zkuste vypnout firewall, Adblock, povypínat vše co by mohlo způsobovat blokaci čehokoli na webu.