3l

Vypnutý počítač během stahování???

Ahoj, existuje nějaký program který stahuje např. z ulozto i když je vypnutý počítač???
Doplňuji:
Děkuju, slyšela jsem o jednou programu Free rapid downloader, který po stahování sám vypne počítač. Máte s ním někdo dobré zkušenosti, jdou přes něj stahovat i filmyy z ulozto???

Nejlepší odpověď
baghira

Pokud je vypnutý počítač, tak na něm žádný program neběží. Ani stahování. Nic. Smrt.
Doplňuji:
Funkce „vypnout PC po ukončení stahování“ je u těchto programů běžná. A stahovat se s nimi dá nejen z uloz.to :)

Další odpovědi
DDarent

Je to ,,vypnutí'', protože se počítač pouze uspí a bere míň proudu, ale pořád je puštěnej!!! Bere skoro stejně proudu, jako když je puštenej, protože musí bejt připojenej k internetu, zaplej harddisk, procesor atd.

arygnoc

pokud nemáte u uloz.to zaplaceno, žádny downloader vám fungovat nebude.