WHNKY

nějaký program na vypnutí počítače

Jak udělat aby mohl být počítač zaplej třeba jen hodinu denně? třeba že si v jeden den zapnu počítač, budu na něm hodinu, poté se vypne a vždy když ho zapnu tak se znovu vypne a další den na něm budu moc být hodinu a víc ne.. je na to nějaký program?

Nejlepší odpověď
Bedy

Nainstalujte si program Windows Live Zabezpečení rodiny, který je součástí balíku WIndows Live Essentials. Tam si nastavíte, že můžete bejt na počítači jen hodinu – ale založte si na počítači další účet – co kdyby náhodou a ten původní řekněte někomu, ať ho zahesluje.
Po hodině Vás to odhlásí a nemůžete se přihlásit. Nezbývá nic jiného, než počítač vypnout.

Program stáhnete odsud: http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows-live/essentials-home
Před instalací zrušte fajfku u možnosti instalace WIndows Live Toolbaru (Bing Baru) a další programů, které nevyužijete. Je to zbytečné instalovat, když to nebudete používat.

P.S.: Nemusíte používat Google. Existují i jiné vyhledávače, které mj. nesledují aktivitu svých uživatelů. Třeba Seznam 😉

Další odpovědi
badisko

jako ze by ti zablokoval pocitac po hodine a uz nesel nahodit do dalsiho dne ?…to asi nee ale pokud jen na vypnuti v urcitou hodinu tak tej je mraky …pouzivej google..http://www­.google.com/se­arch?client=o­pera&q=vypina­ni+pocitace&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest