Majkee

Písmenem přepíšete další písmeno, jak to zrušit?

Přítelkyni se povedlo nastavit psaní tak, že pokud něco napíšete a šipkami chcete např. opravit překlep, písmeno se mezi ostatní písmena prostě nevsune, ale jakoby označí to písmeno, u kterého je kurzor (modře) a přepíše to další. Už jsem to zažil, ale nevím, jak se s tím vypořádat. Děkuji za info ;)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Zkus klávesu „Insert“.

Další odpovědi
McArthur

Přítelkyně stiskla klávesu INSERT (též označeno „INS“). Stačí ji znovu stisknout. Na dolní liště textového editoru zmizí označení „INS“ nebo „PŘES“ podle použitého textového editoru.

JájsemRaibek

Nebude tam něco v nastavení jako označování?
Nepíšeš v čem ti to dělá, asi ve wordu nebo prostě všude. Pokud word, kukni na nastavení wordu, pokud ve všem na pc, tak v nastavení-možná i v té pomůcce pro postižené.