Anglický e-shop.

Jaké máte zkušenosti s anglickým e-shopem? Bojím se, že by mi to nedošlo a zaplatila bych zbytečně.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Asi zalezi jak se kterym. Nicmene obecne mam ja i kamarad zkusenosti dobre, nikdy jsem problemy nemel. Spise nez obavy z nedoruceni se zamyslete nad obavou s reklamaci - resp. s reklamaci na dlouhou ruku. Abyste necekala treba dva mesice na opravu. [Nevim, co si kupujete; treba u textilu by to snad problem byt nemel, u elektroniky ale ano.]

Další odpovědi:

Zlatý

proč by to nemělo dojít? Třeba u EBay má každý z prodejců svůj profil a o negativní hodnocení nikdo z nich nestojí, tudíž hledí, aby bylo všechno v pořádku. Mně přes EBay došlo vždycky všecko, co jsem si zaplatil, at už z Británie, nebo z Ameriky, ba i z Číny.

Bronzový

u některých velkých zahraničních e-shopů existují zprostředkovatelé z Čech ... zařídí obchod, zaplatí, dovezou, ale samozřejmě si pak řeknou nějakou částku na to. ale je to spolehlivé

Ahoj, myslím, že se nemusíš bát. Kamarád nakupuje sportovní oblečení jenom tam a je spokojenej. Ale proč nezkusit třeba české e-shop. Mrkni sem: http://www.otto-shop.cz/ mají moc pěkný kousky :)

Bronzový

Osobně jsem koupil už docela dost věcí na amazon.co.uk a vždy bez problémů. Pokud je to známý shop, vůbec bych se nebál.
Zadejte si název Vašeho obchodu na stránkách Review Centre - viz zdroj a sama posuďte.

Zdroj: www.reviewcentre.com/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý led 109

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.