Jak vybrat dárek pro přítelkyni?

Ahoj všici, mám dotaz - nemáte nápad, kde se dá koupit nějaká pěkná sada kosmetických věcí nebo tak něco? Chtěl bych něco takovýho dát přítelkyni k Vánocům, ale moc se v tom nevyznám…jako nejlepší by to bylo přes nějakej e-shop, aby to bylo překvapení...

Odpovědi:

Pokročilý

Bronzový

Kosmetika, to bude nadšení... "To už se mu nezdám dost hezká?"

Bronzový

koukni se jí do koupelny, jakou kosmetiku už používá - ať jí nekoupíš třeba něco alergizujícího nebo něco, co jí barevně vůbec nesedne :) a určitě neprohloupíš, když se zkusíš poradit s jejími kamarádkami (ale pozor, ať to neprokecnou) nebo i s maminkou

pokud umíš anglicky, tak krásné věci mají třeba tady:
http://cosmetic-love.com/
ráda tam nakupuji - není to až tak moc drahé a za cca 7-10 dní to máš ve schránce :)

A co třeba zkusit nějakou sadu kvalitních a ozdobných hřebenů? :-) Teda já soudím podle sebe, protože něco takového by mě potěšilo a určitě neurazilo… A taky si myslím, že většina žen si na vlasech jako na "koruně ženské krásy" zakládá, takže se to hodí (pokud teda není na ježka :-D)

Co takhle třeba nějaké spodní prádlo, nějakou soupravu? Já teď dostala od přítele k svátku a udělalo mi to strašnou radost, protože jsem to vůbec nečekala :) Kupoval mi ji v Harfě v Etamu.

Diskuze k otázce

Edaa

Ajo, no to mě předtím ani nenapadlo že by to tak mohla vzít, ale máš pravdu ženský si všechno hned berou osobně a řeší to… tak asi budu muset vybrat něco, aby ji to nemohlo urazit :D rozhodně ne krémy proti vráskám :P nicméně díky i za ty tipy na tu kosmetiku :D

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.