Edaa

Jak vybrat dárek pro přítelkyni?

Ahoj všici, mám dotaz – nemáte nápad, kde se dá koupit nějaká pěkná sada kosmetických věcí nebo tak něco? Chtěl bych něco takovýho dát přítelkyni k Vánocům, ale moc se v tom nevyznám…jako nejlepší by to bylo přes nějakej e-shop, aby to bylo překvapení…

Odpovědi
WTF

třeba tady…

http://www.kra­sa.cz/darkove-sady/

Hamon

Kosmetika, to bude nadšení… „To už se mu nezdám dost hezká?“

pokazdejinak

koukni se jí do koupelny, jakou kosmetiku už používá – ať jí nekoupíš třeba něco alergizujícího nebo něco, co jí barevně vůbec nesedne :) a určitě neprohloupíš, když se zkusíš poradit s jejími kamarádkami (ale pozor, ať to neprokecnou) nebo i s maminkou

pokud umíš anglicky, tak krásné věci mají třeba tady:
http://cosmetic-love.com/
ráda tam nakupuji – není to až tak moc drahé a za cca 7–10 dní to máš ve schránce :)

KamaradkaEL

A co třeba zkusit nějakou sadu kvalitních a ozdobných hřebenů? 🙂 Teda já soudím podle sebe, protože něco takového by mě potěšilo a určitě neurazilo… A taky si myslím, že většina žen si na vlasech jako na „koruně ženské krásy“ zakládá, takže se to hodí (pokud teda není na ježka 😁)

Barbora9

Co takhle třeba nějaké spodní prádlo, nějakou soupravu? Já teď dostala od přítele k svátku a udělalo mi to strašnou radost, protože jsem to vůbec nečekala :) Kupoval mi ji v Harfě v Etamu.

Edaa

Ajo, no to mě předtím ani nenapadlo že by to tak mohla vzít, ale máš pravdu ženský si všechno hned berou osobně a řeší to… tak asi budu muset vybrat něco, aby ji to nemohlo urazit :D rozhodně ne krémy proti vráskám :P nicméně díky i za ty tipy na tu kosmetiku :D