jirik11

Jak postupovat reklamace s zahraničním eshopem?

Zdravím,
koupil jsem si na jednom zahraničním eshopu triko. Triko dorazilo v příšerném stavu, vypadá naprosto jinak než na fotce, dá se to vůbec vrátit?

Odpovědi
ivzez

Jestli jste se před objednáním neseznámil s obchodními
a reklamačními podmínkami, rychle to dožeňte a postupujte
podle nich.

McArthur

Pokud je to nákup v rámci zemí Evropské unie, je postup téměř shodný, jako při nákupu v rámci České republiky. Jen to poštovné zpět bude dražší. Pokud budou problém s řešením reklamace, tak je možné se obrátit na Evropské spotřebitelské centrum, které řeší přeshraniční „sváry“ mezi prodejci a spotřebiteli.

Pokud je to nákup ze zemí mimo Evropskou unii, tak se zkus domluvit. Pokud k dohodě nedojte, triko zahoď a kup si jinde nové.