Kepler

S kterými e-shopy máte negativní zkušenosti?

Já zatím s Alzou. Hlavně ale s tipa.cz – prodávají šmejdy, reklamace neuznávají, nekomunikují – nereagují ani na e-mail a telefon nezvedají. Několikaletá osobní zkušenost asi z pěti nákupů. Nikdy více.

Odpovědi
seraphico

Za mě Juum.cz – dovážejí z Číny, nevalná kvalita, nesedí rozměry, oblečení nemá ani cedulku. Na reklamaci naštěstí reagovali, ale peníze poslali až po měsíci a půl od podání reklamace.

NoFear

Vlastně snad se žádnými. Objednávám často z antikvariátů, takže tam se pár problémů někdy vyskytlo, ale většinou drobnosti. U online obchodů s novými knihami mi někdy vadí dlouhá doba zpracování zásilky a doručování. Ale asi jsem moc zvyklý na ti antikvariáty, které to zpravidla zpracovávají hned, maximálně na druhý den.
Z Alzy já objednávám velmi, ale opravdu velmi často a nikdy žádný problém, doručování i o víkendu a většinou hned na druhý den (do alza boxů, ale i domů). Jen teď mi trochu vadilo, že na Vánoce a kvůli té pandemii měli zkrácenou dobu uložení zásilek. Ale zase mě to až tak moc netrápí, stejně pro to jedu hned ten den, kdy to dovezou do toho Alza boxu (teda když to není kolem půlnoci – což se stává často).
O tipa.cz slyším prvně, tak fakt nevím. Ale nemyslíš spíš tipa.eu? (i když od nich jsem taky nikdy nic neobjednával).

elkon

Se žádným, používám jen prověřené e-shopy. I Alzu a nemám s ní problém, ani při reklamaci. Chodím tam osobně, raději mám takové, kam si mohu pro zboží přijít sám, ale není to podmínka.

Emefej

Zatím se žádným.

JežíšKristus

U Alzy nakupuju poměrně často, a v zásadě bez problémů. Jen jsem si zvykl, že doba doručení do AlzaBoxu je vždy o pár hodin delší, než uvádějí. Také mají občas, přijde mi nekalosoutěžní jednání, uměle nadsazují ceny a pak fixlují nereálné slevy. Něco mají předražené, něco za OK cenu.
Jinak negativní zk nemám.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

alik360

Alza to má město od města já bydlím v malé městě takže mi tady nemáme žádný problém.

alik360

Alza to má město od města já bydlím v malé městě takže mi tady nemáme žádný problém.

Kepler

NoFear: ano, jde o tipa.eu, omlouvám se.

NoFear

Však to je fuk. Já jen, že tipa.cz má taky doménu, ale od nich bys asi neobjednal.. :D